środa, 15 października 2014

BIERZEMY UDZIAŁ W I MIKRO-SYMPOZJUM EDUKACYJNYM!

16.10.2014 r. niedaleko Andrychowa, w Zespole Szkół Samorządowych w Sułkowicach - Bolęcinie odbędzie się unikalne sympozjum naukowo-dydaktyczne. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, próba wskazania nowych obszarów edukacji, integracja środowiska oświatowego oraz dyskusja nad aktualnymi wyzwaniami stawianymi przed nauczycielami i uczniami w dobie intensywnego rozwoju narzędzi TIK.

Przemawiać będą referenci z różnych stron Polski, od uczniów gimnazjum po znanego profesora uniwersyteckiego. Co instotne: nie zabraknie reprezentacji z ZSP w Bestwinie! Karolina Ślosarczyk, Kamila Cieślak, Łukasz Krywult (z SP), Zuzanna Kohnke, Zofia Tracz, Wiktoria Pasierbek, Kacper Wójtowicz oraz Zuzanna Międzybrodzka (z Gimnazjum) zaprezentują szerszej publiczności Instrukcję obsługi języka polskiego - projekt oparty na tworzeniu wideobloga.

Uwaga! Organizator sympozjum umożliwi śledzenie wydarzenia na żywo, za pomocą transmisji on-line! Wszystkie szczegóły, a także transmisja znajdują się na stronie http://sztukanauczania.edu.pl/   

Polecamy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz